Ανάρτηση βαθμολογιών πανελληνίων εξετάσεων

Την Παρασκευή 29 Ιουνίου 2024 αναρτήθηκαν οι βαθμολογίες των πανελληνίων, βάζοντας τέλος στην αγωνία των μαθητών.

Σύμφωνα με την εγκύκλιο του υπουργείου, το μεσημέρι αναρτήθηκαν στο σχολείο μας οι καταστάσεις με τους κωδικούς των υποψηφίων και τους βαθμούς. Η αλλαγή που έχει γίνει εδώ και λίγα χρόνια από το Υπουργείο να στέλνονται τα αποτελέσματα των Πανελλαδικών εξετάσεων μέσω SMS φέρνει όλο και λιγότερους στους πίνακες ανακοινώσεων του σχολείου, αυτοί μπόρεσαν να δουν όμως αναλυτικά όλους τους βαθμκούς.

Ακολουθούν μερικά στατιστικά...

Ανάμεσα στους μαθητές που ήρθαν να δουν στο σχολείο τα αποτελέσματα και να μιλήσουν με τους καθηγητές τους ήταν και ο Παναγιώτης Κ., ο οποίος πέτυχε το απόλυτο 20 στη Φυσική και ήταν ανάμεσα στους πρώτους από το σχολείο μας!

Θερμά συγχαρητήρια!

Συγχαρητήρια σε όλους/ες τους/τις αποφοίτους και καλή σταδιοδρομία στην ζωή που ανοίγεται μπορστά τους!