Επιτυχόντες στις Πανελλήνιες εξετάσεις
Διακρίσεις



Επιτυχόντες στα Ανώτερα και Ανώτατα εκπαιδευτικά ιδρύματα



Σχολική χρονιά 2015-2016
α/α Ονοματεπώνυμο Σχολή
Επιτυχόντες με το Νέο Σύστημα 
1 ΑΓΙΑΣΟΓΛΟΥ   ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)   ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
2 ΑΚΡΙΒΟΥ   ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)   ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
3 ΑΛΒΑΝΟΥ   ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)   ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
4 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ   ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
5 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΟΠΑ
6 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΟΠΑ
7 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΑΜΦΙΣΣΑ)   ΤΕΙ ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
8 ΒΟΛΑΚΗ   ΕΛΕΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
9 ΒΟΛΙΩΤΗ   ΝΕΦΕΛΗ-ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)   ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
10 ΒΟΥΖΙΟΥΡΗΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)   ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
11 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ   ΜΑΡΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)   ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
12 ΔΡΙΤΣΑ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
13 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΔΗ   ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ)   ΤΕΙ ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
14 ΖΓΟΥΡΙΣ   ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
15 ΖΗΚΟΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)   ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
16 ΖΟΥΤΣΟΣ   ΗΛΙΑΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)   ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
17 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ   ΛΥΔΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
18 ΘΩΜΑΪΔΟΥ   ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)   ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
19 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ   ΜΑΡΙΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
20 ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)   ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
21 ΚΑΚΛΙΔΑΚΗΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ   ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
22 ΚΑΛΥΒΑΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)   ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
23 ΚΑΛΦΙΩΤΗΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ   ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
24 ΚΑΝΑΡΑΚΗ   ΑΘΗΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)   ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
25 ΚΑΝΕΛΑΚΗΣ   ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ   ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
26 ΚΑΡΑΛΙΔΗΣ   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε.   ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
27 ΚΑΡΑΤΣΟΛΗΣ   ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
28 ΚΑΡΕΛΛΑΣ   ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
29 ΚΑΤΣΑΡΟΣ   ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ   ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
30 ΚΟΓΙΟΥ   ΟΛΓΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)   ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
31 ΚΟΝΔΥΛΗ   ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
32 ΚΟΝΔΥΛΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)   ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
33 ΚΟΝΤΟΣ   ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)   ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
34 ΚΟΝΤΟΥ   ΑΘΗΝΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΜΠ
35 ΚΟΥΡΝΑΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
36 ΚΟΥΤΣΟΜΠΙΝΑΣ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)   ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
37 ΚΟΥΤΣΟΜΠΙΝΑΣ   ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
38 ΚΟΥΦΑΛΙΩΤΗ   ΖΩΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)   ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
39 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ   ΒΑΛΕΡΙΑ-ΘΕΑΝΩ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)   ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
40 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ   ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ)   ΤΕΙ ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
41 ΛΥΜΠΕΡΙΑΔΗ   ΑΛΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ   ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
42 ΜΑΡΑΒΑ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - Ε.Κ.Π.Α.   ΕΚΠΑ
43 ΜΑΡΚΑΚΗΣ   ΘΩΜΑΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
44 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ   ΑΘΗΝΑ-ΑΝΘΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
45 ΜΕΝΕΞΗ   ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
46 ΜΗΤΣΙΟΥ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)   ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
47 ΜΙΑΡΗΣ   ΠΑΥΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΠΥΡΓΟΣ)   ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
48 ΜΙΚΡΟΠΟΥΛΟΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΜΠ
49 ΜΟΥΣΤΡΗ   ΑΓΑΠΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
50 ΜΠΑΒΑ   ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ   ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
51 ΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ   ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)   ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
52 ΜΠΑΚΟΥΛΑ   ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
53 ΜΠΑΛΑΝΟΣ   ΑΣΤΕΡΙΑΔΗΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)   ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
54 ΜΠΑΛΑΝΟΥ   ΜΑΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)   ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
55 ΜΠΑΡΕΛΙΕ   ΠΕΤΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)   ΤΕΙ ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
56 ΜΠΕΡΤΟΛΗΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ)   ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
57 ΜΠΟΓΔΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)   ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
58 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ   ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)   ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
59 ΞΕΦΤΕΡΗ   ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.
60 ΠΑΛΑΤΟΥ   ΕΥΘΥΜΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΠΑΝΤΕΙΟ
61 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
62 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ   ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
63 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΜΠ
64 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΟΠΑ
65 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΠΑΝΤΕΙΟ
66 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ   ΖΑΦΕΙΡΙΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)   ΑΠΘ
67 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΜΠ
68 ΠΑΡΜΑΓΚΟΣ   ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
69 ΠΑΤΡΙΝΟΣ   ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΠΑΝΤΕΙΟ
70 ΠΑΤΣΙΛΙΒΑ   ΜΑΡΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)   ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
71 ΠΟΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)   ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
72 ΠΡΑΣΣΑ   ΜΑΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)   ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
73 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ   ΜΑΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)   ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
74 ΣΑΝΙΔΑ   ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
75 ΣΑΡΓΟΥ   ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΠΑΝΤΕΙΟ
76 ΣΕΡΕΜΕΤΗ   ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
77 ΣΙΤΖΙΜΗΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
78 ΣΚΛΙΑΜΗ   ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ)   ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
79 ΣΤΑΜΕΛΟΥ   ΜΑΡΙΑ-ΛΑΥΡΕΝΤΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
80 ΣΤΑΥΡΟΥ   ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΟΠΑ
81 ΣΤΡΑΤΗ   ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.   ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
82 ΣΥΜΨΗΡΗ   ΦΩΤΕΙΝΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)   ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
83 ΣΩΤΗΡΙΟΥ   ΜΑΡΚΟΣ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
84 ΤΑΣΣΙΟΣ   ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)   ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
85 ΤΟΥΠΑ   ΙΩΑΝΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
86 ΤΣΑΓΚΟΥΡΟΣ   ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)   ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
87 ΤΣΙΤΣΙΡΗ   ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.
88 ΤΣΟΥΤΣΑ   ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)   ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
89 ΦΩΚΑ   ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΟΠΑ
90 ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ   ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)   ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
91 ΧΛΟΥΒΕΡΑΚΗ   ΝΑΤΑΛΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.
  Επιτυχόντες με το Παλαιό Σύστημα  
92 ΒΟΥΛΓΑΡΗ   ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)   ΠΑΝΤΕΙΟ
93 ΓΟΥΡΓΟΥΛΕΤΗΣ   ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)   ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.
94 ΜΗΤΤΑ   ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
95 ΦΡΑΓΚΙΑ   ΕΛΠΙΔΑ-ΛΟΥΙΖΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
  Επιτυχόντες με το 10% (2015)  
96 ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΤΗ   ΔΑΝΑΗ-ΑΓΑΠΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)   ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
97 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)   ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
98 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ   ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ   ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
99 ΚΑΡΑΣΤΑΜΑΤΗΣ   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)   ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
100 ΚΟΡΜΑΛΗ   ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)   ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
101 ΛΙΟΓΚΑ   ΔΗΜΗΤΡΑ-ΙΣΑΒΕΛΛΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)   ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
102 ΜΑΝΟΥΣΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
103 ΜΟΝΟΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
104 ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΑΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)   ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.
105 ΝΤΑΤΣΙΟΥΛΗΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)   ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
106 ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΥ   ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)   ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
107 ΣΤΑΜΕΛΟΣ   ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)   ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
108 ΤΣΕΤΣΟΥ   ΝΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ)   ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.
  Επιτυχόντες με το 10% (2014)  
109 ΓΩΓΟΣ   ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΟΠΑ
110 ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΥΡΟΣ)   ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
111 ΜΠΑΡΕΛΙΕ   ΣΟΦΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)   ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
112 ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΑΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)   ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.
113 ΦΕΝΕΡΙΔΗΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)   ΤΕΙ ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
  Επιτυχόντες Αθλητές κατ.1 χωρίς ποσοτικό περιορισμό  
114 ΦΑΡΑΝΤΟΥΡΗ   ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΜΠ

  Επιστροφή στην κορυφή της σελίδας



Σχολική χρονιά 2014-2015
α/α Ονοματεπώνυμο Σχολή
Επιτυχόντες με το 90%  
1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ   ΙΑΣΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)   ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
2 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)   ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
3 ΑΛΕΞΙΟΥ   ΛΗΤΩ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)   ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
4 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ   ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)   ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
5 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ   ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)   ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
6 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ   ΑΕΑ ΑΘΗΝΑΣ
7 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   ΙΣΜΗΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΟΠΑ
8 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)   ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
9 ΒΟΥΤΟΥΝΑ   ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
10 ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΤΗ   ΔΑΝΑΗ-ΑΓΑΠΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)   ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
11 ΓΙΩΤΗ   ΘΕΟΔΩΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)   ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
12 ΓΚΟΥΜΑΣ   ΜΙΧΑΗΛ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)   ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
13 ΓΟΝΙΔΗ   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΑΓΟΡΙΤΣΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
14 ΔΕΛΑΣΟΥΔΑΣ   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε.   ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
15 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ   ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ   ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
16 ΔΥΣΣΕΑΚΗ   ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΣΠΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
17 ΖΑΜΑΝΗΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)   ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
18 ΖΑΝΤΙΩΤΗ-ΧΑΤΖΟΥΔΑ   ΕΛΙΣΑΒΕΤ-ΜΑΡΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)   ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
19 ΖΕΡΒΑΚΗ   ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ
20 ΚΑΚΟΣΟΥΡΗ   ΕΛΕΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
21 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ   ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
22 ΚΑΡΤΑΚΗΣ   ΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)   ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
23 ΚΕΡΑΣΙΩΤΗ   ΙΟΥΛΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)   ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
24 ΚΙΟΠΕΚΤΖΗΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)   ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
25 ΚΟΓΙΟΥ   ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
26 ΚΟΝΔΥΛΗ   ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)   ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
27 ΚΟΡΜΑΛΗ   ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)   ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
28 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
29 ΛΑΓΚΩΝΗΣ   ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ)   ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
30 ΛΑΛΟΥ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)   ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
31 ΛΕΝΓΚΑ   ΒΕΛΕΝΤΙΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)   ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
32 ΛΙΟΓΚΑ   ΔΗΜΗΤΡΑ-ΙΣΑΒΕΛΛΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)   ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
33 ΛΥΔΑΚΗΣ   ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)   ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
34 ΜΑΓΑΛΟΣ   ΒΛΑΣΙΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)   ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
35 ΜΑΚΡΥΠΙΔΗ   ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)   ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
36 ΜΑΝΟΥΣΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)   ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
37 ΜΑΡΚΟΤΣΗ   ΕΥΤΥΧΙΑ-ΘΕΩΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)   ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
38 ΜΕΡΕΝΤΙΤΗ   ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
39 ΜΕΤΣΗΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ)   ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
40 ΜΗΛΑΡΟΓΙΩΡΓΟΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)   ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
41 ΜΗΤΑΚΗ   ΜΑΡΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ   ΑΣΠΑΙΤΕ
42 ΜΗΤΤΑ   ΜΑΡΙΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)   ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
43 ΜΙΧΑΣ   ΟΡΦΕΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ)   ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ
44 ΜΟΝΟΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)   ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
45 ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΥ   ΦΑΙΔΡΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)   ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
46 ΜΠΑΡΕΛΙΕ   ΠΕΤΡΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)   ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
47 ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΑΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)   ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
48 ΝΑΣΣΟΥ   ΦΩΤΕΙΝΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)   ΑΠΘ
49 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ   ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)   ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ
50 ΝΟΜΙΚΟΣ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)   ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
51 ΝΤΑΤΣΙΟΥΛΗΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
52 ΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ- ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ   ΑΣΠΑΙΤΕ
53 ΝΤΟΥΡΟΥΠΗ   ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)   ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
54 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΟΠΑ
55 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
56 ΠΑΠΑΔΑΚΗ   ΛΥΔΙΑ-ΖΩΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)   ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
57 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ   ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)   ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
58 ΠΑΠΑΔΕΛΗΣ   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ   ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
59 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ   ΑΕΑ ΚΡΗΤΗΣ
60 ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ   ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)   ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
61 ΠΑΠΠΑ   ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)   ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
62 ΠΕΤΡΟΥ   ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)   ΑΠΘ
63 ΠΗΛΙΟΥΡΑΣ   ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)   ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
64 ΠΙΕΤΡΗ   ΕΙΡΗΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)   ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
65 ΠΡΟΚΟΠΑΚΗ   ΕΛΕΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)   ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
66 ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΥ   ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)   ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
67 ΡΕΚΚΑ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΜΥΡΤΩ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)   ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
68 ΡΗΓΑΣ   ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ   ΑΣΠΑΙΤΕ
69 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ   ΜΑΡΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)   ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
70 ΣΑΚΕΛΛΗ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ   ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ   ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
71 ΣΤΑΜΕΛΟΣ   ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
72 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ   ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ   ΑΕΝ
73 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)   ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
74 ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΥ   ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)   ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
75 ΣΥΜΨΗΡΗ   ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)   ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
76 ΤΟΥΛΟΥΠΑΚΗΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)   ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
77 ΤΡΙΤΣΗΣ   ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)   ΠΑΝ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
78 ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ   ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ, ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ (ΑΘΗΝΑ)   ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
79 ΤΣΑΠΑΛΟΣ   ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)   ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
80 ΦΡΑΓΚΙΑ   ΕΛΠΙΔΑ-ΛΟΥΙΖΑ ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑΣ, ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
81 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ   ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
82 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΠΑΝΤΕΙΟ
83 ΦΥΛΑΚΤΟΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ   ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
84 ΦΩΤΟΥ   ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)   ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
85 ΧΛΟΥΒΕΡΑΚΗ   ΝΑΤΑΛΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)   ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
86 ΧΡΟΝΗ   ΙΩΑΝΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)   ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  Επιτυχόντες με το 10% (2013)  
1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ   ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ)   ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
2 ΚΥΡΓΙΟΣ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)   ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ
  Επιτυχόντες με το 10% (2014)  
3 ΚΙΛΜΠΑΣΑΝΗΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
4 ΜΟΥΣΤΑΚΑΚΗ   ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)   ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
5 ΜΠΟΚΙΑ   ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)   ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
6 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ   ΕΛΛΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)   ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
7 ΟΥΝΑ ΤΣΩΛΗ   ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)   ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
8 ΠΑΠΑΚΙΤΣΟΣ   ΠΕΤΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΠΑΝΤΕΙΟ
9 ΠΑΡΧΑΣ   ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)   ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
10 ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ   ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΑΤΡΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ   ΣΣΑΣ

  Επιστροφή στην κορυφή της σελίδας



Σχολική χρονιά 2013-2014
α/α Ονοματεπώνυμο Σχολή
Επιτυχόντες με το 90%  
1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)   ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
2 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)   ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
3 ΑΚΡΙΒΟΥ   ΛΟΥΚΙΑ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ (ΣΝΔ) ΜΑΧΙΜΟΙ   ΣΝΔ
4 ΑΡΑΒΙΔΗΣ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)   ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
5 ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ)   ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
6 ΑΡΜΕΝ   ΒΥΡΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ   ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
7 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
8 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ   ΕΛΕΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
9 ΒΕΡΓΗ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
10 ΒΟΛΙΩΤΗ   ΕΛΕΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΠΑΝΤΕΙΟ
11 ΓΑΜΒΡΙΝΟΥ   ΧΡΥΣΑΥΓΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)   ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
12 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ   ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)   ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ
13 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ   ΘΕΟΦΑΝΗ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
14 ΓΙΑΧΟ   ΒΑΛΕΡΙΑΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)   ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
15 ΓΟΥΛΑ   ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)   ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
16 ΓΩΓΟΣ   ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)   ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
17 ΓΩΓΟΥ   ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΜΑΡΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)   ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
18 ΔΗΜΟΥ   ΑΝΝΑ ΘΕΩΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΑΣΚΤ
19 ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
20 ΖΗΚΟΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
21 ΖΙΑΝΑΣ   ΜΑΡΚΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)   ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
22 ΖΟΥΜΠΟΥ   ΜΥΡΣΙΝΗ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)   ΑΠΘ
23 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)   ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
24 ΙΑΤΡΑΚΗΣ   ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)   ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
25 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ   ΚΥΡΙΑΚΗ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
26 ΚΑΛΥΒΑΣ   ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
27 ΚΑΛΦΑ   ΜΑΡΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)   ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
28 ΚΑΜΟΥΔΗ   ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)   ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
29 ΚΑΜΟΥΛΑΚΟΣ   ΠΑΥΛΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)   ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
30 ΚΑΜΠΑ   ΝΙΚΟΛΑΙΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
31 ΚΑΝΤΕΜΙΡΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)   ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
32 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)   ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
33 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ   ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)   ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
34 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ   ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)   ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
35 ΚΑΡΑΪ   ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)   ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
36 ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)   ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
37 ΚΑΡΑΣΤΑΜΑΤΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) - (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ:1. ΔΟΜΟΣΤΑΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Τ.Ε.)   ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
38 ΚΑΡΡΑ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)   ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
39 ΚΑΤΣΙΦΑ   ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)   ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
40 ΚΟΛΛΑΤΟΥ   ΑΝΤΩΝΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
41 ΚΟΤΟΒΙΤΣΚΙ   ΝΤΙΑΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 3. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ)   ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
42 ΚΟΤΡΟΖΟΥ   ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΠΥΡΓΟΣ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ 2.ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑ 3. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ )   ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
43 ΚΟΥΤΕΡΗΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)   ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
44 ΚΩΣΤΑΡΕΛΗ   ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
45 ΛΑΔΑ   ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)   ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
46 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
47 ΛΕΝΓΚΑ   ΒΕΛΕΝΤΙΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)   ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
48 ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΥ   ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)   ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
49 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)   ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
50 ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΙΔΗ   ΑΝΝΑ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)   ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
51 ΜΕΛΙΓΚΟΝΗ   ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)   ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
52 ΜΟΥΣΤΑΚΑΚΗ   ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)   ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
53 ΜΠΑΡΕΛΙΕ   ΣΟΦΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)   ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ
54 ΜΠΟΚΙΑ   ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)   ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
55 ΜΠΟΥΚΑΛΑ   ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
56 ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΑΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ   ΑΕΑ ΑΘΗΝΑΣ
57 ΝΑΚΑΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ   ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
58 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ   ΑΣΠΑΣΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ)   ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
59 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ   ΗΛΕΚΤΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΥΡΟΣ)   ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
60 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)   ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
61 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ   ΕΛΛΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)   ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
62 ΝΙΚΟΝΤΙΝ   ΑΛΙΝ ΚΟΣΤΕΛ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)   ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
63 ΝΤΖΙΑΒΙΔΑ   ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ)   ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
64 ΝΤΖΙΑΒΙΔΑ   ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)   ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
65 ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
66 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ   ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)   ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
67 ΠΑΝΟΥ   ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΠΑΝΤΕΙΟ
68 ΠΑΝΤΑΖΗΣ   ΜΙΧΑΗΛ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΜΠ
69 ΠΑΠΑΓΓΕΛΗ   ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)   ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
70 ΠΑΠΑΔΑΚΗ   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)   ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
71 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ   ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)   ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
72 ΠΑΠΑΚΙΤΣΟΣ   ΠΕΤΡΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)   ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
73 ΠΑΡΧΑΣ   ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΟΠΑ
74 ΠΕΠΠΑ   ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
75 ΠΡΟΚΟΠΑΚΗ   ΕΛΕΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
76 ΣΑΚΕΛΛΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ, 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ)   ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
77 ΣΑΜΑΡΑ   ΚΩΣΤΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)   ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
78 ΣΑΡΑΝΤΟΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ   ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
79 ΣΙΤΖΙΜΗ   ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)   ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
80 ΣΚΟΥΡΑ   ΜΕΛΙΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
81 ΣΤΕΡΓΙΟΥ   ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)   ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
82 ΣΥΡΙΓΟΥ   ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
83 ΣΧΟΙΝΑΣ   ΝΕΣΤΩΡΑΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)   ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
84 ΣΩΤΗΡΙΟΥ   ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ)   ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
85 ΤΖΑΝΗ   ΙΩΑΝΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)   ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
86 ΤΡΙΤΣΗΣ   ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)   ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
87 ΤΣΙΓΩΝΙΑΣ   ΜΑΡΙΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΜΠ
88 ΤΣΙΟΥΠΡΟΣ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
89 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ   ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)   ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
90 ΦΕΝΕΡΙΔΗΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ   ΑΕΑ ΑΘΗΝΑΣ
91 ΦΛΟΥΔΑΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ)   ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
92 ΦΟΥΝΤΟΥΚΟΥ ΜΑΚΡΥΠΙΔΗ   ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)   ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ
93 ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ   ΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΜΠ
94 ΦΥΛΑΚΤΟΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
95 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ   ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΙΑ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
96 ΨΩΜΑΣ   ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)   ΠΑΝ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
  Επιτυχόντες με το 10%  
1 ΚΑΛΕΑΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑ)   ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
2 ΚΟΥΣΗΣ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)   ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
3 ΜΠΕΗΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ)   ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
4 ΜΠΟΥΛΑΞΗΣ   ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ - ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)   ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
5 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ   ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)   ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
6 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ (Σ.Μ.Υ.Ν.)   ΣΜΥΝ
7 ΜΑΝΟΥΡΑ   ΑΝΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)   ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
8 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ   ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)   ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
9 ΤΣΙΟΥΠΡΟΥ   ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)   ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

  Επιστροφή στην κορυφή της σελίδας



Σχολική χρονιά 2012-2013
α/α Ονοματεπώνυμο Σχολή
Επιτυχόντες με το 90%  
1 ΑΚΡΙΒΟΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ   ΑΕΝ
2 ΑΚΡΙΒΟΥ   ΛΟΥΚΙΑ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΥΣ)   ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ
3 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ   ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ)   ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ
4 ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
5 ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΠΑΝΤΕΙΟ
6 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)   ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
7 ΑΥΓΕΡΗΣ   ΛΟΥΚΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1.ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. 2.ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Τ.Ε.)   ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
8 ΒΑΒΑΝΟΥ   ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)   ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
9 ΒΟΙΚΛΗ   ΑΝΤΩΝΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)   ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
10 ΒΩΡΟΣ   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΑΪΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (ΑΡΤΑ)   ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
11 ΓΟΥΛΗ   ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3.ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ)   ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
12 ΔΑΦΕΡΜΟΣ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
13 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΑΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)   ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
14 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ   ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)   ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
15 ΖΙΩΓΚΑΣ   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΟΠΑ
16 ΚΑΓΙΑ   ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΑΜΦΙΣΣΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚ. ΠΟΛΙΤΙΣΤ. ΜΟΝΑΔΩΝ & ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ 2.ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑ 3. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ)   ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
17 ΚΑΡΚΟΥΛΙΑΣ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)   ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
18 ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ   ΜΑΡΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΜΑΡΟΥΣΙ)   ΑΣΠΑΙΤΕ
19 ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ   ΜΑΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)   ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
20 ΚΟΥΤΕΡΗΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ   ΕΚΚΛ ΑΚ ΑΘΗΝΩΝ
21 ΚΥΡΓΙΟΣ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
22 ΚΩΣΤΑ   ΑΡΕΤΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ)   ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
23 ΛΑΛΙΩΤΗ   ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)   ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
24 ΛΑΛΟΥ   ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)   ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
25 ΛΑΤΖΑΝΑΚΗΣ   ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)   ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
26 ΛΙΟΓΚΑΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)   ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
27 ΛΥΔΑΚΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)   ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
28 ΜΑΝΔΡΑΚΗΣ   ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ 3. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ)   ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
29 ΜΑΝΟΥΡΑ   ΑΝΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ)   ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
30 ΜΑΡΚΟΤΣΗ   ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
31 ΜΗΛΑΡΟΓΙΩΡΓΟΥ   ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ)   ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
32 ΜΗΤΣΗ   ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ
33 ΜΙΧΕΛΟΥΔΑΚΗ   ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)   ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
34 ΜΟΙΡΑΣΓΕΝΤΗ   ΙΩΑΝΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - Ε.Κ.Π.Α.   ΕΚΠΑ
35 ΜΟΝΟΥ   ΙΩΑΝΝΑ ΟΡΣΑΛΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 3. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ)   ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
36 ΜΠΙΡΗ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)   ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
37 ΜΠΛΗΓΙΑΝΝΟΥ   ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)   ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
38 ΜΠΟΥΡΕΚΑ   ΕΙΡΗΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)   ΑΠΘ
39 ΝΑΣΣΟΥ   ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)   ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
40 ΝΤΕΤΣΙΚΑ   ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)   ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
41 ΞΕΠΑΠΑΔΑΚΗ   ΜΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)   ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
42 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ   ΑΛΕΞΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)   ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
43 ΠΑΝΤΑΖΗ   ΖΑΦΕΙΡΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)   ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
44 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ   ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)   ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
45 ΠΑΝΤΙΣΚΟΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.)   ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
46 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΜΠ
47 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
48 ΠΑΠΠΑΣ   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3.ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ)   ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
49 ΠΑΡΑΚΑΤΣΕΛΑΚΗΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.)   ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
50 ΠΕΤΡΑΚΗ   ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)   ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
51 ΡΑΓΙΑΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ)   ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
52 ΡΑΜΜΟΥ   ΕΥΔΟΚΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΟΠΑ
53 ΣΑΡΙΚΑ   ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
54 ΣΕΡΑΦΕΙΜ   ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)   ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
55 ΣΚΟΥΤΑΡΗ   ΑΝΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)   ΠΑΝΤΕΙΟ
56 ΣΤΑΥΡΟΥ   ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝ
57 ΣΤΡΑΤΑΚΟΥ   ΔΑΝΙΕΛΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)   ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
58 ΣΤΡΟΓΓΥΛΑΚΟΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)   ΟΠΑ
59 ΤΡΑΓΟΥΔΑΡΑΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 3. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ)   ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
60 ΤΡΑΤΑΡΗΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)   ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
61 ΤΡΙΠΟΤΣΕΡΗ   ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
62 ΤΡΙΤΣΗΣ   ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)   ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
63 ΤΣΑΔΗΜΑ   ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)   ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
64 ΤΣΑΝΟΥ   ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
65 ΤΣΕΛΕΝΤΗΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)   ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
66 ΤΣΕΤΣΟΥ   ΗΛΙΑΝΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
67 ΤΣΙΚΛΗΡΑ   ΙΩΑΝΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΘΗΒΑ)   ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
68 ΤΣΙΟΥΠΡΟΥ   ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)   ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
69 ΤΣΙΤΣΙΡΗ   ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΠΑΝΤΕΙΟ
70 ΦΑΒΒΑΤΑΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)   ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
71 ΧΡΟΝΗ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)   ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  Επιτυχόντες με το 10%  
1 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΛΕΞΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1.ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. 2.ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Τ.Ε.)   ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
2 ΔΗΜΑΚΑΚΟΥ   ΜΑΡΙΑ ΙΣΠΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
3 ΖΑΦΕΙΡΗΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
4 ΜΠΕΗΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)   ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
5 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)   ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
6 ΠΑΠΑΝΤΖΙΚΟΣ   ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΝΙΚΟΛ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)   ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
7 ΠΙΠΙΔΑ   ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ
8 ΠΡΑΠΑΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ   ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
9 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ   ΑΝΘΥΜΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΠΑΝΤΕΙΟ

  Επιστροφή στην κορυφή της σελίδας
Σχολική χρονιά 2011-2012
α/α Ονοματεπώνυμο Σχολή
Επιτυχόντες με το 90%  
1 ΒΑΓΕΝΑΣ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 253 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΠΟΛΥΤΕΚΝ. ΗΜ.
2 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ   ΕΛΕΝΗ 180 ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ) ΗΜ.
3 ΓΚΟΥΒΑΣ   ΘΕΟΔΩΡΟΣ 180 ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ) ΗΜ.
4 ΔΗΜΑΚΑΚΟΥ   ΜΑΡΙΑ 386 ΞΕΝ. ΓΛ. ΜΕΤΑΦ & ΔΙΕP.ΙΟΝΙΟ-ΕΙΔ. ΙΣΠ.ΓΛ.& ΠΟΛ.(ΚΕΡΚΥΡΑ) ΗΜ.
5 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΝΔΡΕΑΣ 287 ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ ΗΜ.
6 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ   ΜΑΡΙΟΣ 320 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙPΗΣΕΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ) ΗΜ.
7 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗ   ΓΛΥΚΕΡΙΑ 652 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ ΗΜ.
8 ΖΑΧΑΡΑΚΗ   ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 154 ΕΚΠ/ΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧ/ΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
9 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 153 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΗΜ.
10 ΚΑΞΗΡΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ 604 ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ(ΣΠΕΤΣΕΣ) ΗΜ.
11 ΚΑΡΡΑΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ 209 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ ΠΟΛΥΤΕΚΝ. ΗΜ.
12 ΚΑΤΣΙΦΑΣ   ΗΛΙΑΣ 262 ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΗΜ.
13 ΚΑΤΣΟΥΛΗ   ΔΗΜΗΤΡΑ 722 ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΗΜ.
14 ΚΑΨΟΥΡΗ   ΤΡΙΑΔΑ 170 ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΗΜ.
15 ΚΟΝΔΥΛΗΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 316 ΟPΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙPΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΗΜ.
16 ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ   ΡΑΦΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟ 652 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ ΠΟΛΥΤΕΚΝ. ΗΜ.
17 ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ   ΜΥΡΤΩ 132 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ(ΡΕΘΥΜΝΟ) ΗΜ.
18 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ   ΣΕΡΓΙΟΣ 728 ΕΠΙΧΕΙΡ/ΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΠΛΗΡ/ΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ ΗΜ.
19 ΚΩΣΤΑ   ΑΡΕΤΗ 584 ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΗΜ.
20 ΛΙΑΠΠΗΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 253 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
21 ΛΙΓΝΟΥ   ΝΙΚΟΛΕΤΑ 597 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΗΜ.
22 ΛΥΔΑΚΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ 527 ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ(ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ) ΗΜ.
23 ΜΑΚΡΥΠΙΔΗ   ΑΝΝΑ 117 ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
24 ΜΑΜΜΑΣΗ   ΣΟΦΙΑ 131 ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
25 ΜΑΡΓΕΤΗΣ   ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 722 ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤ. ΗΜ.
26 ΜΑΥΡΕΔΑΚΗΣ ΜΙΣΣΙΟΣ   ΟΡΦΕΑΣ 149 ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΗΜ.
27 ΜΙΑΡΗΣ   ΠΕΤΡΟΣ 729 ΕΦΑΡ. ΠΛΗΡ/ΚΗΣ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ.& ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΗΜ.
28 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 731 ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΗΜ.
29 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ   ΣΩΤΗΡΙΟΣ 152 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΗΜ.
30 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 333 ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
31 ΝΙΩΡΑ   ΑΝΔΡΙΑΝΑ 154 ΕΚΠ/ΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧ/ΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
32 ΠΑΛΛΑ   ΒΑΣΙΛΙΚΗ 201 ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ ΗΜ.
33 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ   ΔΕΣΠΟΙΝΑ 164 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ(ΒΟΛΟΣ) ΗΜ.
34 ΠΑΝΟΥΣΑΚΗΣ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 512 ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
35 ΠΑΝΟΥΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΥ   ΓΕΩΡΓΙΑ 217 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ ΗΜ.
36 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΑΣΗΜΙΝΑ 127 ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
37 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 617 ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
38 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ   ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 615 ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
39 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ   ΓΡΗΓΟΡΙΑ 153 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΗΜ.
40 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ   ΕΛΕΝΗ 715 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ ΗΜ.
41 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ   ΓΕΩΡΓΙΑ 232 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ ΠΟΛΥΤΕΚΝ. ΗΜ.
42 ΠΛΑΣΤΟΥΡΓΟΣ   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 733 ΕΦ. ΠΛΗΡ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ.& ΣΤΗΝ ΟΙΚ. ΤΕΙ ΙΟΝ. ΝΗΣΩΝ(ΛΕΥΚΑΔΑ) ΗΜ.
43 ΠΡΑΠΑΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 247 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ ΗΜ.
44 ΡΑΓΙΑ   ΜΑΡΙΑ 411 ΠΟΛΙΤ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ(ΚΟΡΙΝΘΟΣ) ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ ΗΜ.
45 ΣΚΛΙΑΜΗ   ΙΩΑΝΝΑ 101 ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
46 ΣΚΟΥΡΑΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝ 246 ΕΦΑΡ/ΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΜΠ ΗΜ.
47 ΣΟΤΑ   ΕΝΤΖΙ 604 ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ(ΣΠΕΤΣΕΣ) ΗΜ.
48 ΤΖΑΝΗ   ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΟΛΥΞ 312 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
49 ΤΡΑΝΤΕΛΟΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ 592 ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΚΟΖΑΝΗ) ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤ. ΗΜ.
50 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ   ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΕΛΕΝΗ 158 ΠΑΙΔ/ΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΗΜ.
51 ΤΡΙΤΣΗΣ   ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 105 ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
52 ΤΣΑΔΗΜΑΣ   ΓΙΑΝΝΗΣ 118 ΦΙΛ/ΦΙΑΣ- ΠΑΙΔ/ΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
53 ΤΣΙΓΩΝΙΑΣ   ΑΝΤΩΝΙΟΣ 309 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
54 ΤΣΟΚΑΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 295 ΙΑΤPΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
55 ΦΑΤΛΕ   ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 641 ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ ΗΜ.
56 ΦΩΤΟΥ   ΜΑΡΙΑΝΝΑ 361 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ(ΤΡΙΠΟΛΗ) ΗΜ.
57 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 110 ΙΣΤΟPΙΑΣ & ΑPΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
58 ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ   ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 217 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ ΠΟΛΥΤΕΚΝ. ΗΜ.
59 ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 321 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΗΜ.
  Επιτυχόντες με το 10%  
1 ΑΚΡΙΒΟΥ   ΛΟΥΚΙΑ 124 ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΗΜ.
2 ΒΟΙΚΛΗΣ   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 402 ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ(ΣΕΡΡΕΣ) ΗΜ.
3 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ 309 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
4 ΚΟΝΔΥΛΗ   ΔΗΜΗΤΡΑ 102 ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ ΗΜ.
5 ΡΟΥΣΣΗΣ   ΠΑΥΛΟΣ 225 ΑΓPΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓPΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ ΗΜ.

  Επιστροφή στην κορυφή της σελίδας
Σχολική χρονιά 2010-2011
α/α Ονοματεπώνυμο Σχολή
Επιτυχόντες με το 90%  
1 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ   ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 629 ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
2 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 629 ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ ΕΙΔ.ΠΕΡ. ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤΗΡΙΑ ΗΜ.
3 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 309 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ ΕΙΔ.ΠΕΡ. ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ ΗΜ.
4 ΑΝΔΡΙΚΑΚΗ   ΣΜΑΡΑΓΔΑ 313 ΟPΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙPΗΣΕΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
5 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 331 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛ. ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ) ΗΜ.
6 ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ   ΜΑΡΚΟΣ 344 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚ/ΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ) ΗΜ.
7 ΑΤΖΕΜΙΑΝ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ 220 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ(ΒΟΛΟΣ) ΗΜ.
8 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ   ΧΡΙΣΤΙΝΑ 295 ΙΑΤPΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
9 ΒΑΓΕΝΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ   ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 287 ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ ΗΜ.
10 ΒΕΡΕΝΤΖΙΩΤΗΣ   ΦΙΛΗΜΩΝ 497 ΕΚΠ/ΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε. ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
11 ΒΕΡΝΙΚΟΣ   ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 314 ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
12 ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ   ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 316 ΟPΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙPΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΗΜ.
13 ΒΡΑΝΙΣΤΑΙ   ΑΡΙΟΛΑ 123 ΠΟΛΙΤ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜ. ΔΙΟΙΚ. ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
14 ΓΑΜΒΡΙΝΟΣ   ΣΤΑΥΡΑΓΓΕΛΟΣ 330 ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
15 ΓΙΑΝΝΑΚΗ   ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 515 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΗΜ.
16 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ 861 ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α) ΕΙΔ.ΚΑΤ3648/α ΗΜ.
17 ΓΙΑΝΝΟΥ   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 102 ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ ΗΜ.
18 ΓΚΙΝΗΣ   ΑΝΔΡΕΑΣ 512 ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ ΕΙΔ.ΠΕΡ. ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ ΗΜ.
19 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΝΔΡΕΑΣ 633 ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
20 ΖΑΓΚΟΡΟΥΛΚΟ   ΒΕΡΟΝΙΚΑ 172 ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
21 ΖΑΦΕΙΡΗΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ 864 ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ Σ.Μ.Υ.Ν ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ ΗΜ.
22 ΘΕΑΚΟΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 715 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ ΗΜ.
23 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 872 ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ) ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ ΗΜ.
24 ΚΑΛΥΒΑ   ΕΙΡΗΝΗ 325 ΓΕΩΠΟΝΙΚΗΣ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
25 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ   ΑΘΑΝΑΣΙΑ 599 ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
26 ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ   ΑΝΘΙΑ 117 ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΕΙΔ.ΠΕΡ. ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ ΗΜ.
27 ΚΑΡΑΛΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 333 ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ ΕΙΔ.ΠΕΡ. ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ ΗΜ.
28 ΚΑΡΑΣΤΑΜΑΤΗ   ΜΑΡΙΑ 188 ΤΟΥΡΚ. ΣΠΟΥΔΩΝ & ΣΥΓΧΡ. ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ ΕΙΔ.ΠΕΡ.ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ ΗΜ.
29 ΚΙΟΣΗ   ΜΑΡΙΑ 231 ΑPΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ ΕΙΔ.ΠΕΡ. ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ ΗΜ.
30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ   ΝΑΤΑΛΙΑ ΑΘΗΝΑ 367 ΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ ΚΑΙ ΕΙΚΟΝΑΣ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΗΜ.
31 ΚΟΝΔΥΛΗ   ΔΗΜΗΤΡΑ 352 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ ΗΜ.
32 ΚΟΝΤΟΣ   ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 209 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ ΕΙΔ.ΠΕΡ. ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ ΗΜ.
33 ΚΟΤΣΙΑΝΟΥ   ΕΥΘΥΜΙΑ 601 ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
34 ΚΟΥΚΟΣ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 503 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ ΗΜ.
35 ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ   ΡΑΦΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟ 645 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ ΕΙΔ.ΠΕΡ. ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ ΗΜ.
36 ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 653 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΗΜ.
37 ΛΑΤΖΑΝΑΚΗ   ΟΛΓΑ 318 ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΙΔ.ΠΕΡ.ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ ΗΜ.
38 ΛΙΑΓΚΑΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ 182 ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
39 ΜΑΡΖΑΒΑΣ   ΦΙΛΙΠΠΟΣ 218 ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘ. ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ) ΗΜ.
40 ΜΑΡΚΟΤΣΗΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 118 ΦΙΛ/ΦΙΑΣ- ΠΑΙΔ/ΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
41 ΜΕΡΕΝΤΙΤΗ   ΓΕΩΡΓΙΑ 408 ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
42 ΜΕΡΕΝΤΙΤΗ   ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 661 ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
43 ΜΗΤΤΑΣ   ΘΕΟΔΩΡΟΣ 559 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ ΗΜ.
44 ΜΠΟΖΙΚΗΣ   ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 229 ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ ΗΜ.
45 ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ   ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΙΩΑΝΝ 157 ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΗΜ.
46 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ   ΣΩΤΗΡΙΟΣ 498 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ ΗΜ.
47 ΞΕΦΤΕΡΗ   ΑΚΡΙΒΗ ΠΑΡΑΣΚΕ 343 ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΗΜ.
48 ΞΕΦΤΕΡΗ   ΟΥΡΑΝΙΑ 419 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
49 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ   ΘΕΟΔΩΡΑ 619 ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
50 ΠΑΝΟΥ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 318 ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΗΜ.
51 ΠΑΠΑΔΑΚΗ   ΑΝΔΡΙΑΝΗ 243 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
52 ΠΑΠΑΔΑΚΗ   ΜΑΡΙΑ 118 ΦΙΛ/ΦΙΑΣ- ΠΑΙΔ/ΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
53 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ   ΟΔΥΣΣΕΑΣ 215 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΚΑΙ ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ ΗΜ.
54 ΠΑΠΑΚΙΤΣΟΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ 240 ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
55 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ 325 ΓΕΩΠΟΝΙΚΗΣ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
56 ΠΑΠΟΥΤΣΗ   ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 158 ΠΑΙΔ/ΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΗΜ.
57 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ   ΔΕΣΠΟΙΝΑ 585 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
58 ΠΕΤΡΙΔΗ   ΔΕΣΠΟΙΝΑ 109 ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
59 ΠΙΕΡΡΑΚΕΑΣ   ΗΛΙΑΣ 253 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
60 ΠΟΘΗΤΟΥ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 136 ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧ. ΗΛΙΚΙΑ ΠΑΤΡΑΣ ΗΜ.
61 ΠΡΟΚΟΠΑΚΗΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ 304 ΙΑΤPΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΗΜ.
62 ΡΙΣΙΑΝΟΣ   ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 577 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΗΜ.
63 ΡΙΣΙΑΝΟΥ   ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 309 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
64 ΣΑΒΒΑΙΔΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ 736 ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ(ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ) ΗΜ.
65 ΣΑΙΝΤ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 101 ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
66 ΣΑΜΑΤΑ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 294 ΕΠΙΣΤ. ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ(ΑΘΗΝΑ) ΕΙΔ.ΠΕΡ.ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ ΗΜ.
67 ΣΑΜΑΤΑΣ   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 118 ΦΙΛ/ΦΙΑΣ- ΠΑΙΔ/ΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ ΕΙΔ.ΠΕΡ. ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ ΗΜ.
68 ΣΑΡΙΚΑΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ 330 ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ ΕΙΔ.ΠΕΡ. ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ ΗΜ.
69 ΣΙΑΓΑ   ΣΟΦΙΑ 370 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ(ΧΑΝΙΑ) ΗΜ.
70 ΣΙΛΙΝΤΖΙΡΗ   ΕΛΕΝΗ 125 ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΗΜ.
71 ΣΠΥΡΙΔΗΣ   ΛΕΩΝΙΔΑΣ 313 ΟPΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙPΗΣΕΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
72 ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 273 ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
73 ΤΖΑΝΑΚΟΣ   ΘΕΟΔΩΡΟΣ 225 ΑΓPΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓPΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ ΗΜ.
74 ΤΟΥΡΓΕΛΗΣ   ΑΝΔΡΕΑΣ 313 ΟPΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙPΗΣΕΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
75 ΤΡΙΓΑΖΗΣ   ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 325 ΓΕΩΠΟΝΙΚΗΣ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΕΩΠΟΝ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ ΕΙΔ.ΠΕΡ. ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤΗΡΙΑ ΗΜ.
76 ΤΡΙΠΟΤΣΕΡΗ   ΓΕΩΡΓΙΑ 128 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
77 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 117 ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
78 ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ   ΙΑΣΩΝ 347 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
79 ΤΣΙΠΟΚΑ   ΙΩΑΝΝΑ 313 ΟPΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙPΗΣΕΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
80 ΤΣΙΠΡΑ   ΣΤΕΦΑΝΙΑ 117 ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
81 ΦΟΥΝΤΗΣ   ΚΥΡΙΑΚΟΣ 594 ΔΙΟΙΚ. ΜΟΝ. ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΗΜ.
82 ΦΡΑΝΤΖΗΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 162 ΕΠΙΣΤ. ΤΗΣ ΠΡΟΣΧ. ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ/ΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΗΜ.
83 ΦΥΤΟΥΣΗ   ΙΩΑΝΝΑ 645 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
84 ΧΑΛΙΚΙΑ   ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΙΛΙΠΠ 318 ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΗΜ.
85 ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 229 ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ ΗΜ.
86 ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ 330 ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
  Επιτυχόντες με το 10%  
1 ΕΥΘΥΜΙΟΥ   ΦΩΤΕΙΝΗ 170 ΨYXOΛOΓIAΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΗΜ.
2 ΚΑΡΑΚΟΥΛΙΑΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ 217 HΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩN MHXΑΝΙKΩN & MHXΑΝΙKΩN YΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ ΗΜ.
3 ΚΑΡΑΣΤΑΜΑΤΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ 318 ΣTATIΣTIKHΣ & AΣΦAΛIΣTIKHΣ EΠIΣTHMHΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΙΔ.ΠΕΡ. ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ ΗΜ.
4 ΜΙΚΡΟΜΑΣΤΟΡΑ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΧΡΥΣ 728 ΕΠΙΧΕΙΡHΜΑΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤHΜΑΤΩΝ TEI ΠΑΤΡΑΣ ΗΜ.

  Επιστροφή στην κορυφή της σελίδας
Σχολική χρονιά 2009-2010
α/α Ονοματεπώνυμο Σχολή
Επιτυχόντες με το 90%  
1 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ   ΜΑΡΙΑ 289 ΦAPMAKEYTIKHΣ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
2 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ   ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 101 ΘEOΛOΓIAΣ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
3 ΑΚΡΙΒΟΥ   ΛΟΥΚΙΑ 870 ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ ΗΜ.
4 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΥ   ΙΩΑΝΝΑ 295 IATPIKHΣ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
5 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ   ΕΛΠΙΔΑ 358 EΠIΣTHMHΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ YΠOΛOΓIΣTΩN ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ(ΤΡΙΠΟΛΗ) ΗΜ.
6 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ   ΕΙΡΗΝΗ 304 IATPIKHΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΗΜ.
7 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ 731 ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ TEI ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΗΜ.
8 ΓΙΑΤΡΟΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 735 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ TEI ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΚΑΣΤΟΡΙΑ) ΗΜ.
9 ΓΚΑΤΣΟΥ   ΕΛΕΝΗ 355 ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΗΜ.
10 ΓΚΟΥΡΟΜΙΧΟΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 222 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ) ΗΜ.
11 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ 330 ΠΛHPOΦOPIKHΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
12 ΔΗΜΑΡΚΟ   ΑΝΙΣΑ 355 ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΗΜ.
13 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 309 OIKONOMIKΩN EΠIΣTHMΩN ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
14 ΖΟΡΜΠΑΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ 729 ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ TEI ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΗΜ.
15 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ   ΡΩΜΑΝΟΣ 201 ΠOΛITIKΩN MHXANIKΩN ΕΜΠ ΗΜ.
16 ΚΑΛΥΒΑ   ΕΙΡΗΝΗ 252 MAΘHMATIKΩN ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ) ΗΜ.
17 ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ   ΑΝΔΡΕΑΣ 101 ΘEOΛOΓIAΣ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
18 ΚΑΡΑΛΙΔΟΥ   ΒΑΣΙΛΙΚΗ 223 HΛEKΤΡΟΛΟΓΩN MHXΑΝΙKΩN & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ) ΗΜ.
19 ΚΑΡΒΕΛΑΣ   ΜΙΧΑΗΛ 259 ΦYΣIKHΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΗΜ.
20 ΚΑΡΡΑ   ΑΓΓΕΛΙΚΗ 349 ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚΟΝ. ΣΧΕΣΕΩΝ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΗΜ.
21 ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ   ΣΤΕΦΑΝΙΑ 515 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ TEI ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΗΜ.
22 ΚΑΥΓΑΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 315 OIKONOMIKΗΣ EΠIΣTHMΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΗΜ.
23 ΚΑΨΗ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 300 IATPIKHΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΗΜ.
24 ΚΟΚΚΙΝΟΥ   ΝΑΤΑΛΙΑ ΑΘΗΝΑ 524 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ (ΠΥΡΓΟΣ) ΗΜ.
25 ΚΟΚΟΝΑΣ   ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 317 OIKONOMIKΩN EΠIΣTHMΩN ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) ΗΜ.
26 ΚΟΝΔΥΛΗΣ   ΗΛΙΑΣ 732 ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ TEI ΗΠΕΙΡΟΥ (ΠΡΕΒΕΖΑ) ΗΜ.
27 ΚΟΤΣΙΑΝΟΥ   ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 694 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ TEI ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
28 ΚΡΗΤΙΚΟΣ   ΜΙΧΑΛΗΣ 563 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΠΑΤΡΑΣ ΗΜ.
29 ΛΕΚΚΑ ΜΑΖΑΡΑΚΗ   ΖΩΗ 131 ΓAΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣAΣ KAI ΦIΛOΛOΓIAΣ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
30 ΜΑΝΙΚΗ   ΚΥΡΙΑΚΗ 746 ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ) ΗΜ.
31 ΜΑΝΟΥΧΟΛΙΑΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 596 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ) ΗΜ.
32 ΜΕΡΕΝΤΙΤΗ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 117 NOMIKHΣ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
33 ΜΙΚΡΟΥ   ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 697 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ TEI ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ) ΗΜ.
34 ΜΟΥΣΑΙ   ΑΡΙΑΝ 546 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΒΙΟΛΟΓΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΣ & ΤΡΟΦΙΜΩΝ TEI ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)ΗΜ.
35 ΜΟΥΣΤΑΚΑΚΗ   ΣΟΦΙΑ 151 ΨYXOΛOΓIAΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΗΜ.
36 ΜΠΑΖΜΠΑΣ   ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ 243 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
37 ΜΠΙΡΜΠΑΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ 320 ΔIOIKHΣHΣ EΠIXEIPHΣEΩN ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ) ΗΜ.
38 ΝΑΚΑ   ΜΑΡΙΑ 127 AΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣAΣ KAI ΦIΛOΛOΓIAΣ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
39 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ   ΜΑΡΙΟΣ 313 OPΓANΩΣHΣ KAI ΔIOIKΗΣΗΣ EΠIXEIPΗΣΕΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
40 ΝΤΑΣΚΑΡΗ   ΠΗΝΕΛΟΠΗ 125 ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΗΜ.
41 ΞΕΦΤΕΡΗ   ΑΚΡΙΒΗ ΠΑΡΑΣΚΕ 101 ΘEOΛOΓIAΣ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
42 ΠΑΓΩΝΗΣ   ΑΓΓΕΛΟΣ 469 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ TEI ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΗΜ.
43 ΠΑΛΛΑ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 295 IATPIKHΣ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
44 ΠΑΝΟΥΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΥ   ΒΑΣΙΛΙΚΗ 201 ΠOΛITIKΩN MHXANIKΩN ΕΜΠ ΗΜ.
45 ΠΑΝΤΙΡΗΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 309 OIKONOMIKΩN EΠIΣTHMΩN ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
46 ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ   ΕΛΕΝΗ 271 ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΠΕΡΙΒ/ΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΗΜ.
47 ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 318 ΣTATIΣTIKHΣ & AΣΦAΛIΣTIKHΣ EΠIΣTHMHΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΗΜ.
48 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ   ΓΕΩΡΓΙΑ 183 ΙΣΠΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
49 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ   ΕΛΕΝΗ 161 ΔIEΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) ΗΜ.
50 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ 549 ΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΚΙΝΗΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) ΗΜ.
51 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 529 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ TEI ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(ΣΠΑΡΤΗ) ΗΜ.
52 ΠΑΠΠΑ   ΟΛΓΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 607 ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ TEI ΠΑΤΡΑΣ ΗΜ.
53 ΠΑΠΠΑ   ΦΩΤΕΙΝΗ 645 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ TEI ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
54 ΠΑΡΑΚΑΤΣΕΛΑΚΗ   ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 282 BIOΛOΓIAΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΗΜ.
55 ΠΡΙΦΤΗ   ΕΛΜΠΟΡΑ 599 ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
56 ΠΡΟΒΙΔΑΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 557 ΘΕΡΜ. ΚΑΛΛ. & ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ TEI ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΗΜ.
57 ΠΡΟΚΟΠΑΚΗΣ   ΦΑΝΗΣ 697 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ TEI ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ) ΗΜ.
58 ΣΑΜΑΤΑΣ   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 413 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
59 ΣΑΜΑΤΑΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 123 ΠOΛITΙΚΗΣ EΠIΣTHMHΣ & ΔHMΟΣΙΑΣ ΔIOIKΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
60 ΣΑΟΥΚ   ΜΕΛΙΝΑ 645 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ TEI ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
61 ΣΕΛΟΥΛΗ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 731 ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ TEI ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΗΜ.
62 ΣΚΛΙΑΜΗ   ΜΑΡΙΑ 253 ΦYΣIKHΣ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
63 ΣΤΑΥΡΟΥΛΗΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 479 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ TEI ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΗΜ.
64 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ   ΜΑΡΙΑ ΗΡΩ 233 APXITEKTONΩN MHXANIKΩN ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
65 ΤΖΑΙΜΠΑΛΛΑ ΚΟΥΚΟΥΛΑ   ΑΡΙΑΔΝΗ 289 ΦAPMAKEYTIKHΣ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
66 ΤΟΥΛΟΥΜΤΣΗΣ   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 101 ΘEOΛOΓIAΣ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
67 ΤΣΑΒΛΗ   ΔΙΟΝΥΣΙΑ 372 ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΛΗΜΝΟΣ) ΗΜ.
68 ΤΣΕΚΕΡΙΔΗ   ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 105 ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
69 ΤΣΙΛΟΥΧΑΣ   ΠΑΣΧΑΛΗΣ 218 ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤ. ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ)ΗΜ.
70 ΤΣΟΥΛΟΥΦΙΑ   ΑΝΝΑ 411 ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ(ΚΟΡΙΝΘΟΣ) ΗΜ.
71 ΤΣΟΥΤΣΙΑΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ 697 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ TEI ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ) ΗΜ.
72 ΦΡΑΝΤΖΗΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 725 ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ TEI ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΗΜ.
73 ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ   ΙΩΑΝΝΑ 300 IATPIKHΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΗΜ.
74 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ   ΚΑΛΛΙΟΠΗ 270 XHMEIAΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΗΜ.
75 ΨΩΜΑ   ΕΥΓΕΝΙΑ 117 NOMIKHΣ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
  Επιτυχόντες με το 10%  
1 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 186 ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΗΜ.
2 ΚΑΡΚΟΥΛΙΑΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 123 ΠOΛITΙΚΗΣ EΠIΣTHMHΣ & ΔHMΟΣΙΑΣ ΔIOIKHΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
3 ΛΑΤΖΑΝΑΚΗΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 128 ΠAIΔΑΓΩΓIKO ΔHMOTIKHΣ EKΠ/ΣHΣ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
4 ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΥ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ 262 ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΗΜ.
5 ΤΣΕΛΕΝΤΗΣ   ΜΙΧΑΗΛ ΧΡΗΣΤΟΣ 818 ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ ΗΜ.

  Επιστροφή στην κορυφή της σελίδας
Σχολική χρονιά 2008-2009
α/α Ονοματεπώνυμο ΣχολήΕξάμηνο
1 ΑΝΔΡΙΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ NOMIKHΣ ΑΘΗΝΑΣ  
2 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ IATPIKHΣ ΑΘΗΝΑΣ  
3 ΓΚΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ (ΒΕΡΟΙΑ)  
4 ΓΟΥΡΓΟΥΛΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦYΣIKHΣ ΑΘΗΝΑΣ  
5 ΓΡΑΙΚΟΥΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ  
6 ΓΩΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ IΣTOPIAΣ KAI APXAIOΛOΓIAΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  
7 ΔΑΜΗΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΨYXOΛOΓIAΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)  
8 ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠOΛITIKΩN MHXANIKΩN ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)  
9 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΦIΛOΛOΓIAΣ ΑΘΗΝΑΣ  
10 ΖΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ NAYTIΛIAKΩN ΣΠOYΔΩN ΠΕΙΡΑΙΑ  
11 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ  
12 ΚΑΡΑΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ NOMIKHΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)  
13 ΚΑΡΚΟΥΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)  
14 ΚΑΡΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΛΙΒΑΔΕΙΑ)  
15 ΚΕΡΑΣΤΑΡΗ ΑΣΗΜΙΝΑ ΔIEΘN. KAI EYPΩΠ. OIKON. ΣΠOYΔ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ  
16 ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΑΧ. ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)  
17 ΛΟΙΖΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦIΛOΛOΓIAΣ ΑΘΗΝΑΣ  
18 ΛΥΡΙΝΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ OIKONOMIKΩN EΠIΣTHMΩN ΑΘΗΝΑΣ  
19 ΜΑΝΑΓΟΥΔΗ ΑΘΗΝΑ ΦYΣIKHΣ ΠΑΤΡΑΣ  
20 ΜΑΝΔΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ HΛEKΤΡΟΛΟΓΩN MHXΑΝΙKΩN & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)  
21 ΜΑΡΚΟΤΣΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ OIKONOMIKΩΝ EΠIΣTHMΩN ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)  
22 ΜΑΣΙΝΑ ΑΝΝΑ ΦIΛOΛOΓIAΣ ΑΘΗΝΑΣ  
23 ΜΙΧΑΛΑΚΙΔΗ ΣΟΦΙΑ XHMIKΩN MHXANIKΩN ΕΜΠ  
24 ΠΑΓΩΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ HΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩN MHXΑΝΙKΩN KAI MHXΑΝΙKΩN YΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ  
25 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΓΓ HΛEKΤΡΟΛΟΓΩN MHXΑΝΙKΩN & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)  
26 ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΕΛΕΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)  
27 ΠΕΤΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΦIΛOΣ.ΠAIΔ. & ΨYXOΛ. (ΠΡΟΓ.ΨΥΧΟΛ.) ΑΘΗΝΑΣ  
28 ΠΙΕΡΡΑΚΕΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ  
29 ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ NAYTIΛIAKΩN ΣΠOYΔΩN ΠΕΙΡΑΙΑ  
30 ΣΔΟΝΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΟΡΕ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)  
31 ΣΟΚΟΛΗ ΗΛΙΑΝΑ OPΓANΩΣHΣ KAI ΔIOIK. EΠIXEIPHΣEΩN ΠΕΙΡΑΙΑ  
32 ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣTATIΣTIKHΣ & AΣΦAΛIΣTIKHΣ EΠIΣTHMHΣ ΠΕΙΡΑΙΑ  
33 ΤΣΙΚΛΗΡΑ ΕΥΓΕΝΙΑ OPΓANΩΣHΣ KAI ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ)  
34 ΤΣΟΥΤΣΗ ΛΕΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)  
35 ΦΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔHMΟΣΙΟΓΡΑΦIAΣ & MEΣΩN MAZΙΚΗΣ EΠIKOINΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
      
36 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ  
37 ΚΑΡΑΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ  
38 ΛΑΤΖΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ (ΣΝΔ) ΜΑΧΙΜΟΙ ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ  
39 ΜΠΟΥΡΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ  
      
40 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΑΡΜ. ΞΕΝ. ΓΛΩΣ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ.ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΜΠΟΡ. TEI ΗΠΕΙΡΟΥ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) A
41 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ TEI ΧΑΛΚΙΔΑΣ A
42 ΜΙΚΡΟΜΑΣΤΟΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΧΡΥΣ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ TEI ΚΡΗΤΗΣ (ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ) A
43 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ TEI ΑΘΗΝΑΣ A
44 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ TEI ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ A
45 ΣΟΥΜΑΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ TEI ΛΑΜΙΑΣ A
46 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΡΩΞΑΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ A
47 ΤΣΙΤΣΙΜΠΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ TEI ΠΑΤΡΑΣ A
48 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΛΑΙΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ TEI ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑΣ) B
49 ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ) B
50 ΓΙΑΝΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΧΑΛΚΙΔΑΣ B
51 ΓΚΟΥΤΣΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΝΙΟΒΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) B
52 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ TEI ΑΘΗΝΑΣ B
53 ΚΟΝΤΟΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΠΑΤΡΑΣ B
54 ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΜ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ TEI ΑΘΗΝΑΣ B
55 ΜΕΤΑΞΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ TEI ΛΑΜΙΑΣ B

  Επιστροφή στην κορυφή της σελίδας


Σχολική χρονιά 2007-2008
α/α Ονοματεπώνυμο Σχολή
1 ΒΕΡΝΙΚΟΥ ΙΟΥΛΙΑΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
2 ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΑΘΗΝΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ Σ.Μ.Υ.Ν ΕΙΔ.ΚΑΤ3648/α
3 ΓΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡ ΦYΣIKHΣ ΠΑΤΡΑΣ
4 ΓΚΟΥΜΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΦIΛOΛOΓIAΣ ΑΘΗΝΑΣ
5 ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ ΣTATIΣTIKHΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
6 ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔIOIKHΣHΣ EΠIXEIPHΣEΩN ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ)
7 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
8 ΚΑΨΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ BIOΛOΓIAΣ ΠΑΤΡΑΣ
9 ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
10 ΚΟΥΤΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΕΠΙΣΤ.ΠΡΟΣΧ. ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ/ΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
11 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ OPΓANΩΣHΣ KAI ΔIOIK. EΠIXEIPHΣEΩN ΠΕΙΡΑΙΑ
12 ΜΑΥΡΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ XHMIKΩN MHXANIKΩN ΠΑΤΡΑΣ
13 ΝΙΚΑ ΜΠΛΕΡΙΝΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ OIKONOMIAΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
14 ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΦIΛOΛOΓIAΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
15 ΝΤΖΙΑΒΙΔΑ ΑΘΗΝΑ ΕΚΠ/ΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧ. ΗΛΙΚΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
16 ΠΑΝΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ(ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
17 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ NOMIKHΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
18 ΠΑΠΑΝΤΖΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΕΡΑΣΙΜΟ ΕΚΠ/ΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧ. ΗΛΙΚΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
19 ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΕΛΕΝΗ EΠIΣTHMHΣ YΠOΛOΓIΣTΩN ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
20 ΠΑΡΑΣΧΗΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ ΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ ΚΑΙ ΕΙΚΟΝΑΣ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
21 ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ OIKONOMIKΗΣ EΠIΣTHMΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
22 ΣΚΑΡΠΑΘΙΩΤΗ ΦΡΑΓΚΙΣΚΗ ΠOΛITIKΩN MHXANIKΩN ΠΑΤΡΑΣ
23 ΤΣΑΜΠΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦIΛ/ΦIAΣ- ΠAIΔ/KHΣ & ΨYXΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
24 ΤΣΟΥΛΟΥΦΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
25 ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΑΥΙΔ EΠIΣTHMHΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ YΠOΛOΓIΣTΩN ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ(ΤΡΙΠΟΛΗ)
26 ΨΑΡΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ NOMIKHΣ ΑΘΗΝΑΣ
     
27 ΑΛΙΘΑΡΙΤΗ ΣΟΦΙΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ B
28 ΑΤΖΕΜΙΑΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ TEI ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΚΑΣΤΟΡΙΑ) A
29 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ TEI ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) B
30 ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ TEI ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) B
31 ΓΚΟΥΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ) A
32 ΓΩΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ-ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧ & ΟΡΓΑΝ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ A
33 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ) B
34 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ TEI ΠΑΤΡΑΣ B
35 ΚΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ TEI ΑΘΗΝΑΣ A
36 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ A
37 ΚΟΝΤΟΡΟΥΧΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) B
38 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ TEI ΑΘΗΝΑΣ B
39 ΛΑΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ-ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧ & ΟΡΓΑΝ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ A
40 ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ TEI ΣΕΡΡΩΝ B
41 ΛΥΚΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ TEI ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) A
42 ΜΑΝΔΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ A
43 ΜΠΟΥΜΠΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ B
44 ΤΖΑΙΜΠΑΛΛΑ ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΧΑΛΗΛ ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΠΕΡΙΒ/ΝΤΟΣ & ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
45 ΤΡΑΝΤΕΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΠΕΡΙΒ/ΝΤΟΣ & ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
 
  Επιστροφή στην κορυφή της σελίδας
Σχολική χρονιά 2006-2007
α/α Ονοματεπώνυμο Σχολή
1 ΑΘΗΝΑΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ MHXΑΝΙKΩN METAΛΛEIΩN METAΛ/ΡΓΩN ΕΜΠ
2 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
3 ΑΝΔΡΙΑ ΑΓΟΡΙΤΣΑ ΓAΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣAΣ KAI ΦIΛOΛOΓIAΣ ΑΘΗΝΑΣ
4 ΒΟΥΡΛΑ ΜΑΡΙΑ ΘEATPIKΩN ΣΠOYΔΩN ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΝΑΥΠΛΙΟ)
5 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦIΛOΛOΓIAΣ ΑΘΗΝΑΣ
6 ΓΡΑΙΚΟΥΣΗ ΜΑΡΙΝΑ ΨYXOΛOΓIAΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
7 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ ΘΑΛΕΙΑ ΦIΛOΛOΓIAΣ ΑΘΗΝΑΣ
8 ΚΙΤΣΙΟΣ ΙΩΣΗΦ ΣTATIΣTIKHΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
9 ΚΟΧΡΟΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ KOINΩNIOΛOΓIAΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
10 ΜΠΟΥΣΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ ΦYΣIKHΣ ΑΘΗΝΑΣ
11 ΠΑΝΟΥΣΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤ. ΦYΣIK. AΓΩΓHΣ KAI AΘΛHTIΣMOY ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
12 ΠΑΝΤΙΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ OPΓANΩΣHΣ KAI ΔIOIK. EΠIXEIPHΣEΩN ΠΕΙΡΑΙΑ
13 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΧΡΥΣΗ ΠΛHPOΦOPIKHΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
14 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ IΣTOPIAΣ KAI APXAIOΛOΓIAΣ ΑΘΗΝΑΣ
15 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΛHPOΦOPIKHΣ ΚΑΙ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
16 ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ XHMIKΩN MHXANIKΩN ΕΜΠ
17 ΣΟΥΜΑΝΗ ΑΜΑΛΙΑ ΦIΛ/ΦIAΣ- ΠAIΔ/KHΣ & ΨYXΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
18 ΤΟΥΡΤΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦYΣ. AΓΩΓHΣ & AΘΛHTIΣMOY ΑΘΗΝΑΣ
19 ΤΣΙΠΡΑ ΝΑΤΑΛΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΚΗΣ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
     
20 ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ ΑΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΗΣ TEI ΑΘΗΝΑΣ
21 ΖΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΧΑΛΚΙΔΑΣ
22 ΚΑΠΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
23 ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΡΟΔΟΥ (ΑΣΤΕΡ)
24 ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
25 ΜΑΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
26 ΜΠΙΝΙΣΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
27 ΜΠΟΥΜΠΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΘΗΒΑ)
28 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ TEI ΛΑΜΙΑΣ
29 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΗΠΕΙΡΟΥ ( ΠΡΕΒΕΖΑ)
30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦYΣ. AΓΩΓHΣ & AΘΛHTIΣMOY ΑΘΗΝΑΣ ως αθλητής -
ΘΕΡΜ. ΚΑΛΛ. & ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ TEI ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
31 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΗΠΕΙΡΟΥ ( ΠΡΕΒΕΖΑ)
32 ΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ TEI ΑΘΗΝΑΣ
33 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ TEI ΛΑΜΙΑΣ
34 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΓΑΠΗ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
35 ΤΖΑΪΜΠΑΛΑ ΧΑΛΗΛ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
 
  Επιστροφή στην κορυφή της σελίδας
Σχολική χρονιά 2005-2006
α/α Ονοματεπώνυμο Σχολή
1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
2 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΠAIΔ/ΓIKO ΔHMOTIKHΣ EKΠ/ΣHΣ ΑΘΗΝΑΣ
3 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ OIKONOMIKΩN EΠIΣTHMΩN ΑΘΗΝΑΣ
4 ΑΡΓΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ OIKONOMIKΩN EΠIΣTHMΩN ΑΘΗΝΑΣ
5 ΒΑΡΧΑΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ XHMIKΩN MHXANIKΩN ΠΑΤΡΑΣ
6 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ OIKONOMIKΗΣ EΠIΣTHMΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
7 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΘΑΛΕΙΑ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙAΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
8 ΖΑΧΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠAIΔ/ΓIKO ΔHMOTIKHΣ EKΠ/ΣHΣ ΑΘΗΝΑΣ
9 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠOΛITIKΩN MHXANIKΩN ΠΑΤΡΑΣ
10 ΚΟΥΡΤΕΣΗ ΜΑΡΙΑ ΑΛΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦYΣ. AΓΩΓHΣ & AΘΛHTIΣMOY ΑΘΗΝΑΣ
11 ΜΕΤΑΞΑ ΣΟΦΙΑ XHMEIAΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
12 ΜΗΛΑΡΟΓΙΩΡΓΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ KOINΩNIOΛOΓIAΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
13 ΜΩΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
14 ΝΤΑΛΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ MAΘHMATIKΩN ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
15 ΠΑΓΩΝΗ ΕΛΕΝΗ ΠOΛITIKΩN MHXANIKΩN ΠΑΤΡΑΣ
16 ΠΑΠΑΧΡΟΝΗ ΔΑΝΑΗ XHMEIAΣ ΑΘΗΝΑΣ
17 ΣΚΑΡΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦIΛOΛOΓIAΣ ΑΘΗΝΑΣ
18 ΣΚΑΡΠΑΘΙΩΤΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΦAPMAKEYTIKHΣ ΑΘΗΝΑΣ
19 ΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ OIKONOMIKΩN EΠIΣTHMΩN ΑΘΗΝΑΣ
20 ΤΣΕΛΕΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑΣ
21 ΧΑΡΟΥΤΙΟΥΝΙΑΝ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
22 ΨΩΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓEΩΛOΓIAΣ & ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΑΘΗΝΑΣ
     
23 ΔΡΟΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ TEI ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
24 ΚΝΟΥΒΕΛΟΥ ΜΑΡΘΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ TEI ΧΑΛΚΙΔΑΣ
25 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
26 ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΟΠΤΙΚΗΣ TEI ΑΘΗΝΑΣ
27 ΜΑΝΑΓΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ TEI ΑΘΗΝΑΣ
28 ΜΑΝΟΥΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ TEI ΠΑΤΡΑΣ
29 ΜΕΓΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ TEI ΠΑΤΡΑΣ (ΑΙΓΙΟ)
30 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΗΛ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓ/ΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ TEI ΠΕΙΡΑΙΑ
31 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ TEI ΧΑΛΚΙΔΑΣ
32 ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΧΑΛΚΙΔΑΣ
33 ΦΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΠΕΙΡΑΙΑ
34 ΧΑΙΡΕΔΙΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΗΠΕΙΡΟΥ ( ΠΡΕΒΕΖΑ)
     
35 ΑΓΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ
 
  Επιστροφή στην κορυφή της σελίδας

[Κεντρική Σελίδα] [Διακρίσεις]
© 2ο Λύκειο Γέρακα 2006-15